Ефективні способи прискорення зростання бороди та вусів

Ефективні способи прискорення зростання бороди та вусів

За один місяць волосся людини збільшується приблизно на 1 см. На це впливає багато чинників, серед яких генетична схильність, стан здоров’я, середовище. Якщо волосся росте швидко, чоловіча стрижка та борода частіше потребують корекції в перукарні.

Джерело: lumberjack.style
Джерело: lumberjack.style

Іноді неможливо створити певний образ через повільний ріст бороди, вусів. Але сучасні методи допомагають покращити цей процес.

Способи прискорення росту волосся:

 • мануальний масаж голови;
 • регулярна гігієна;
 • користування спеціальними щітками;
 • спеціальна косметика.

Професійні засоби для росту бороди

На ріст волосся впливає тип шкіри. Сухе відрізняється ламкістю, тому не вдається виростити повноцінну бороду й вуса. При жирній – рясне виділення шкірного сала, що забиває пори. Сучасні методи догляду за бородою та вусами дозволяють усунути шкірні проблеми, зняти запалення, прискорити ріст волосинок. 

Засоби для росту бороди:

 • спрей (зволожує шкіру волосяні фолікули);
 • крем для глибокого живлення шкіри;
 • маски (покращують кровообіг);
 • олія натуральна (стимулює ріст волосинок).

При виборі потрібного засобу беруть до уваги: тип шкіри, довжина бороди, компоненти.

Рекомендації барберів із догляду за бородою

Джерело: lumberjack.style

Шкіру під бородою необхідно мити засобом, який відповідає типу шкіри. Можна придбати зволожувальні, протизапальні лосьйони, мікстури.

Поради від барберів:

 1. Підстригати бороду слід після місяця відрощування, не раніше. Це виконують за допомогою тримера.
 2. Натуральна олія живить шкіру обличчя та волоски на бороді й вусах. Регулярне (зовнішнє) використання такого продукту допоможе впоратися з сухістю та прискорить ріст бороди й збільшить її густоту.

Професійні послуги барбера для чоловічої грумінг-рутини

Грумінг передбачає догляд за волоссям, стрижку, фарбування, укладку. Всі труднощі, які виникають у чоловіка, барбер перетворює на ефективний результат. Досвідчений фахівець бере на себе піклування про гарний імідж клієнта.

Важко самостійно визначити власний тип шкіри, щоб не помилитися при виборі мила, шампуню та інших косметичних і гігієнічних засобів. Професіонал це робить легко, без помилок. Він підбирає індивідуально під кожного чоловіка потрібні лосьйони, олії, гребінці, виконує стрижки, корегує та допомагає впоратися навіть зі складними проблемами.

Джерело: lumberjack.style

Барбершоп та вуса: поради експертів з догляду та стилізації

Після відвідування барбершопу й отримання бажаного результату чоловіку варто в домашніх умовах підтримувати стан вусів. Їх треба тримати в чистоті та запобігати запаленню шкіри чи пересушуванню.

Рекомендації досвідчених барберів щодо догляду за вусами:

 1. Для очищення волосся в ділянці вусів, необхідно обирати м’які мила та шампуні. Вдалий варіант – на основі лікарських трав, інших корисних компонентів. Якщо до складу мийного засобу входять речовини невідомого походження або ті, що можуть нашкодити, від нього слід відмовитися.
 2. Сушити вуса треба лише рушником, не використовуючи фен.
 3. Регулярне розчісування не тільки має масажний ефект, але й дозволить вусам тримати форму, не заплутуватись. Бажано користуватися спеціальним гребінцем та воском для укладки.

Як відвідування барбершопу може допомогти в прискоренні росту бороди та вусів?

Навіть якщо чоловік знає свій тип шкіри, волосся, його борода та вуса потребують регулярної корекції, порад від фахівців. Часто в певних ситуаціях виникає багато питань, відповіді на які завжди нададуть барбери.

В барбершопі є всі необхідні засоби та предмети догляду за бородою, вусами чоловіка. Професіонали помічають помилки чоловіків при їх догляді за бородою, корегують, дають поради та виправляють небажані результати.

У Києві можете завітати до барбершопу Lumberjack. Тут ви відчуєте справжню атмосферу чоловічого салону.

Джерело: lumberjack.style

Натуральні засоби прискорення росту бороди

Деякі люди вважають: якщо волосся коротко обстригти (або голити бороду), воно почне інтенсивно рости. Це оманлива думка, на практиці не підтверджується. Волоски, які ростуть першими після гоління, здаються більш рясними, темними. Але фахівці вважають корисним регулярно підстригати кінчики через 3 — 4 місяці на 1 – 1,5 см.

З метою зволоження та живлення вусів треба мати вдома натуральні олії. Якщо шкіра обличчя страждає від алергійної реакції, користуються відповідною косметикою для усунення запалення. В такому випадку підійдуть лише засоби, які містять неагресивні та лікувальні компоненти.

Джерело: lumberjack.style

Борода й вуса: як впливає здоров’я на їх ріст

Оскільки стрес сприяє звуженню судин, то живлення шкіри обличчя погіршується. Тому важливо відволікатися від проблем, займатися спортом, улюбленим хобі, приймати заспокійливі (якщо потребує ситуація).

Поради спеціалістів:

 • зменшення стресових ситуацій;
 • відмова від шкідливих звичок;
 • повноцінне харчування;
 • вживання вітамінів;
 • заняття спортом, гарний сон;
 • звернення до лікаря (дерматолог, трихолог).

Барбершоп-трюки: як покращити зростання бороди та вусів

Барбери рекомендують для зручності гребінці «грейпшот». З метою повноцінного росту волосся в ділянках бороди й вусів використовують олії. Щоб в період росту борода не заважала, не викликала бажання її поголити, важливо мати під рукою зволожувальну косметику. Таким чином усувається свербіж й легше пережити місяць зростання волосся.

Деякі чоловіки відмовляються від бороди, не дочекавшись збільшення її розміру. Причина в тому, що вони неправильно доглядають за волоссям та шкірою. Чистота, гігієна, м’які засоби для шкіри під бородою та вусами – гарантія отримання бажаного ефекту. В барбершопі можна придбати індивідуально підібрані корисні засоби догляду.

FAQ

Як прискорити ріст волосся бороди в домашніх умовах?

Використовувати масажні щітки, спеціальні шампуні, мила та іншу косметику.

Що робити, щоб росла борода та вуса?

Корисна олія на основі натуральних компонентів, а також масаж ділянок вус і бороди.

Як зробити так, щоб вуса зростали швидше?

Не використовувати фени для висушування, достатньо махрового рушника. Придбати косметику для кращого росту волосся.

Як зробити так, щоб росла борода?

Слідкувати за станом здоров’я, усунути стреси, шкідливі звички, дотримуватися порад барберів.

Иван Мазур

CEO и редактор сайта КLIKER. Контакт: kliker400@gmail.com

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *