Нетворк Львів: як поповнити інтернет-рахунок від Network Lviv

Нетворк Львів: як поповнити інтернет-рахунок від Network Lviv

Сучасна людина вже не уявляє своє життя без всесвітньої мережі Інтернет. Більшість життєво необхідних опції, а саме: спілкування, навчання, робота, отримання інформації, здійснення покупок та їх оплата доступні кожному в онлайн режимі. Саме провайдери забезпечують безперебійне під’єднання користувачів до мережі, надаючи можливість швидкого завантаження веб сторінок, що своєю чергою підвищує ефективність та продуктивність будь-якої діяльності. Тому до вибору постачальника інтернету необхідно підходити з максимальною відповідальністю.

Интернет
Інтернет. Джерело фото: pixabay.com

Інтернет-провайдер Нетворк Львів

Приватним особам та організаціям Львова, Дрогобича, Борислава безперебійний доступ до мережі надає компанія Нетворк Львів. Застосування в роботі сучасних телекомунікаційних технологій та передових програмних забезпечень, гарантує інтернет користувачам:

  • якісне інтернет покриття;
  • високу швидкість передачі даних;
  • тарифні пакети, що відповідають сучасним вимогам і адаптовані до індивідуальних можливостей;
  • розширений спектр послуг;
  • швидке підключення до мережі та кваліфіковану технічну підтримку.

Максимальна клієнтоорієнтованість компанії виражається в наданні кредиту довіри в разі несвоєчасної оплати послуг, розробці та впровадженні мобільного застосунку для особистого кабінету користувача. Доступність декількох способів оплати через особистий кабінет оптимізують і спрощують сам процес, одночасно популяризуючи онлайн платежі. 

Як поповнити інтернет-рахунок від Network Lviv: що краще обрати

Як уже було сказано вище, оплатити рахунок доступу до мережі інтернет можливо за допомогою декількох платіжних систем. І хоча представлений список надійних партнерів провайдера не такий вже й великий, спробуємо полегшити вибір найоптимальнішого сервісу, алгоритм дій якого максимально спрощено, що робить його доступним навіть не дуже досвідченому користувачеві.

Почнемо в тому порядку, який визначений самою компанією Нетворк Львів на офіційному сайті:

  1. Оплата через особистий кабінет або мобільний додаток Privat24 доступна тільки клієнтам банку. Перед початком транзакції необхідна обов’язкова авторизація, при оплаті назва компанії провайдера, пароль і логін вводяться в ручному режимі. Говорити про те, що це складні процеси, не можна, але у не дуже досвідченого користувача або у людини похилого віку на перших порах можуть виникати проблеми.
  2. Алгоритм дій під час оплати через мобільний додаток Monobank за складністю та швидкістю виконання приблизно однаковий з попереднім. Істотним мінусом можна вважати недоступність обох способів поповнення рахунків нерезидентам вказаних банків.
  3. Оплатити інтернет послуги, не виходячи з дому і без попередньої авторизації зможе кожен клієнт провайдера через платіжну систему EasyPay (https://easypay.ua/ua/catalog/internet/network-lviv). При кліці в особистому кабінеті на значок сервісу відбувається перехід на його офіційний сайт та автоматично підтягується логін і пароль. Залишилося ввести тільки необхідну суму, зробити пару кілька кліків і рахунок миттєво буде оплачено. Усе максимально спрощено й доступно навіть найнедосвідченішому завдяки компактному та інтуїтивному інтерфейсу.

Перш ніж зробити вибір, необхідно врахувати, що кошти на особистий рахунок інтернет-користувача зараховуються миттєво незалежно від того, якій з перерахованих вище платіжних систем віддано перевагу. Розмір комісії мінімальний та однаковий у всіх зазначених гравців ринку фінансових операцій.

Иван Мазур

CEO и редактор сайта КLIKER. Контакт: kliker400@gmail.com

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *